Máme stabilnú pozíciu na Slovenskom stavebnom trhu, ktorú chceme ďalej upevňovať, s kvalitne odvedenou prácou a ústretovým prístupom k zákazníkom.


SOKI je dnes etablovaná na trhu a je schopná ponúknuť kompletnú realizáciu stavieb. Dosiahnuté výsledky, ako aj schopnosť prispôsobovať sa súčasným požiadavkám stavebného trhu ju radia medzi moderné, prosperujúce spoločnosti.

Spoločnosť si udržiava stály rast a nadobudla know-how, umožňujúce úspešne zvládnuť náročné investície, stavby, či stavebné celky. Cieľom spoločnosti je byť konkurencieschopnou na trhu stavebných a rekonštrukčných prác. Špecializujeme sa hlavne na práce HSV, PSV.

Spolupracujeme s kvalitnými a spoľahlivými dodávateľmi. Zamestnávame profesie murár - obkladač, murár - štukatér, tesár, klampiar, maliar, elektrikár, inštalatér, kúrenár a iné.

Firma SOKI disponuje vlastným autoparkom a stavebným náradím. Jej hlavnou náplňou je aj komplexnosť dodávky stavebného diela. Má vybudované stabilné zázemie v personálnej, odbornej, obchodnej oblasti a dodávateľsko – odberateľských vzťahoch.

Úvod | O firme | Služby | Galéria | Kontakt
Web stránka vytvorená a prevádzkovaná spolocnostou Wifilan s.r.o.